OS Base - Drupal 9 Blank Theme (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Shortcut icon settings
ne: सानो प्रतिमा स्थापना

en: wide
ne: चौडा

en: narrow
ne: साँघुरो
