OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: None
nn: Ingen

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
