OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Content
ca: Contingut

en: None
ca: Cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Core
ca: Nucli

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Text color
ca: Color del text

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Messages
ca: Missatges

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: mobile
ca: mòbil

en: Shortcut icon settings
ca: Paràmetres de la icona drecera

en: wide
ca: ample

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera

en: narrow
ca: estret

en: Footer fifth
ca: Peu cinquè
