OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Shortcut icon settings
ne: सानो प्रतिमा स्थापना

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
