OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: None
ast: Nengún

en: Help
ast: Aida

en: Core
ast: Motor

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
