OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Help
bs: Pomoć

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Messages
bs: Poruke

en: Link color
bs: Boja linka
