OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
