OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Blue
ka: ლური
