OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
