OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Content
mr: साहित्य

en: None
mr: काहीच नाही

en: Help
mr: मदत

en: Core
mr: मूळ

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Shortcut icon settings
mr: लघुमार्ग चिन्ह पर्याय
