OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: never
af: nooit

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Languages
af: Tale

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
