OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Region
am: ክልል

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
