OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Region
ar: المنطقة

en: never
ar: أبدا

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Advanced
ar: متقدم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: in
ar: في

en: Countries
ar: الدول

en: Languages
ar: اللغات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
