OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Region
ast: Rexón

en: never
ast: nunca

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Languages
ast: Llingües

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
