OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: never
az: heç vaxt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: in
az: daxildir

en: Languages
az: Dillər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: of
az: söndür

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
