OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Region
be: Рэгіён

en: never
be: ніколі

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Languages
be: Мовы

en: Apply
be: Ужыць

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.
