OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Region
bg: Област на сайта

en: never
bg: никога

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Languages
bg: Езици

en: Apply
bg: Търси

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
