OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
