OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: of
bo: གི

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
