OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: never
bs: nikad

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: in
bs: u

en: Languages
bs: Jezici

en: Town
bs: Grad

en: Apply
bs: Primjeni

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
