OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: never
cs: nikdy

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Desc
cs: Sestupně

en: City
cs: Město

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: in
cs: v

en: Countries
cs: Země

en: Languages
cs: Jazyky

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Regions
cs: Regiony

en: of
cs: z

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Filter by name
cs: Filtrovat podle jména
