OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: never
da: aldrig

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Advanced
da: Avanceret

en: Desc
da: Faldende

en: City
da: By

en: Sort by
da: Sortér efter

en: in
da: i

en: Countries
da: Lande

en: Languages
da: Sprog

en: Changed
da: Ændret

en: County
da: Amt

en: Locality
da: Lokalitet

en: Town
da: By

en: Apply
da: Udfør

en: Repeating
da: Gentagen

en: Offset
da: Forskydning

en: Regions
da: Regioner

en: of
da: af

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Village
da: Landsby

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
