OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Region
el: Περιοχή

en: never
el: ποτέ

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Desc
el: Φθί

en: City
el: Πόλη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: in
el: σε

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: of
el: από

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
