OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Region
eo: Regiono

en: never
eo: neniam

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Desc
eo: malkreske

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Countries
eo: Landoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Apply
eo: Apliku

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
