OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Country
es: País

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Update
es: Actualizar

en: Region
es: Región

en: never
es: nunca

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Custom
es: Personalizado

en: Advanced
es: Avanzado

en: City
es: Ciudad

en: Sort by
es: Ordenar por

en: in
es: en

en: Countries
es: Paises

en: Languages
es: Idiomas

en: Changed
es: Modificado

en: County
es: Condado

en: Locality
es: Localidad

en: Town
es: Ciudad

en: Apply
es: Aplicar

en: Repeating
es: Repitiendo

en: Children
es: Niños

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Regions
es: Regiones

en: of
es: de

en: An error has occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total
