OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Region
et: Regioon

en: never
et: mitte kunagi

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Desc
et: Kahanev

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: in
et: hulgas

en: Countries
et: Riigid

en: Languages
et: Keeled

en: Changed
et: Muudetud

en: County
et: Maakond

en: Apply
et: Rakenda

en: Children
et: Alamlehed

en: Offset
et: Nihe

en: Regions
et: Regioonid

en: of
et: /

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
