OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Region
eu: Atal

en: never
eu: inoiz ez

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
