OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Region
fi: Alue

en: never
fi: ei koskaan

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: City
fi: Kaupunki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: in
fi: sisällä

en: Countries
fi: Maat

en: Languages
fi: Kielet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: County
fi: Maakunta

en: Town
fi: Kaupunki

en: Apply
fi: Käytä

en: Regions
fi: Alueet

en: of
fi: /

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
