OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Created
ga: Cruthaithe

en: City
ga: Cathair

en: County
ga: Contae

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
