OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: never
gl: nunca

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: in
gl: en

en: Countries
gl: Paises

en: Languages
gl: Idiomas

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: of
gl: de

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
