OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: City
gu: શહેર

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
