OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Region
he: איזור

en: never
he: אף פעם

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Desc
he: יורד

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: in
he: ב

en: Countries
he: מדינות

en: Languages
he: שפות

en: Changed
he: השתנה

en: Town
he: עיר

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: of
he: של

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
