OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Region
hi: क्षेत्र

en: never
hi: कभी नहीं

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Advanced
hi: विकसित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Languages
hi: भाषायें

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
