OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Region
hr: Regija

en: never
hr: nikada

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: in
hr: u

en: Languages
hr: Jezici

en: Apply
hr: Primjeni

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Asc
hr: Uzlazno
