OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: never
hy: երբեք

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։
