OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Region
is: Svæði

en: never
is: aldrei

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: City
is: Borg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Countries
is: Lönd

en: Languages
is: Tungumál

en: County
is: Sýsla

en: Apply
is: Virkja

en: of
is: af

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
