OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: never
jv: ora tau

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
