OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: never
ka: არასდროს

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Languages
ka: ენები

en: - All -
ka: - ყველა -
