OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Region
kk: Аумақ

en: never
kk: ешқашан

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Languages
kk: Тілдер

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
