OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Region
km: តំបន់

en: never
km: កុំ​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Languages
km: ភាសា

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។
