OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: of
kn: ನ

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.
