OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Region
ku: ناوچە

en: never
ku: هیچ کات

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Languages
ku: زمانەکان

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا
