OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: never
lt: niekada

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Countries
lt: Šalys

en: Languages
lt: Kalbos

en: Changed
lt: Pakeista

en: County
lt: Grafystė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Regions
lt: Regionai

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
