OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Region
lv: Reģions

en: never
lv: nekad

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Desc
lv: Dilst.

en: City
lv: Pilsēta

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: in
lv: iekš

en: Countries
lv: Valstis

en: Languages
lv: Valodas

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: of
lv: no

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
