OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: An error has occurred.
ml: ഒരു പ്രശ്നം സംഭവിച്ചിരിക്കുന്നു.
