OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Region
mn: Бүс

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
