OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Region
mr: क्षेत्र

en: never
mr: कधीच नाही

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Languages
mr: भाषा

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
