OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: of
my: ၏

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်

en: - All -
my: - အားလုံး -
