OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: never
nn: aldri

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Languages
nn: Språk

en: Apply
nn: Bruk

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: - All -
nn: - Alle -
