OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: never
oc: pas jamai

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Advanced
oc: Avançat

en: City
oc: Vila

en: Sort by
oc: Triar per

en: in
oc: dins

en: Countries
oc: Païses

en: Languages
oc: Lengas

en: Changed
oc: Modificat

en: County
oc: Comtat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: of
oc: sus

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
